قوانین و شرایط سفارش

زمان تولید و ارسال

زمان تقریبی دریافت سفارشات حدود ۷ روز می‌باشد.

بعد از تکمیل سفارش و پرداخت ۳ روز کاری زمان‌برای طراحی و ساخت سپس سفارش بسته بندی و تحویل پست می‌شود. زمان تقریبی دو الى سه روز متناسب با سرعت پست در هر استان بسته به دست شما می‌رسد.

*در صورت بالا بودن تعداد سفارش های مجموعه ما ، شما در نوبت تولید قرار میگیرید و احتمال افزایش زمان ارسال تا دو روز وجود دارد.

بعد از تولید و بسته بندی سفارش شما توسط ما تحویل پست می‌شود. در صورت نیاز به شماره مرسوله می‌توانید از طریق ایمیل درخواست شماره مرسوله را برای ما ارسال کنید و شماره مرسوله را از طریق سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری فرمایید.

تمام مرسولات با پست سفارشی ارسال و مبلغ ۸۰۰ هزار تومان بصورت استاندارد از طرف اداره پست بیمه میشوند.

پیگیری مرسولات پس از ارسال از طرف پت پلاک و اعلام کد رهگیری مرسوله به عهده خریدار میباشد.

ارسال های که از طریق تیپاکس انتخاب میشوند به صورت پس کرایه انجام میشود.

1- هنگام تحویل برای پرداخت هزینه ارسال کارت بانکی برای پرداخت همراه داشته باشید.

2- پیگیری بسته ها پس از ارسال به عهده خریدار میباشد. صفحه تیپاکس

3- برای دریافت کد رهگیری مرسوله شماره سفارش را برای ما ایمیل یا به دایرکت اینستاگرام ما ارسال فرمایید.

پلاکهای فلزی

تمام پلاکهای فلزی از جنس استیل ضد زنگ تولید میشوند.

پلاکهای نقره ای یک پارچه و پلاکهای طلایی برای استقامت و زیبایی بیشتر از دو تکه تشکیل میشوند.

طراحی

در صورت نیاز به مشاهده طرح پلاک قبل از تولید حداکثر تا 2 ساعت پس از سفارش با ایمیل به همکاران ما اطلاع دهید در غیر این صورت پلاک به صلاح دید طراحان ما طراحی و اجرا میشود و تغییرات بعدی در صورت امکان پذیر بودن شامل هزینه طراحی مجدد می باشد.(خدمات ارسال طرح فعلا رایگان ارائه می‌شود)

اگر قلم (فونت) خاصی برای نوشته خود مدنظر دارید لطفا فایل فونت را به همراه ایمیل برای همکاران ما ارسال فرمایید و یا میتوانید از فونتهای گوگل فونت، نام فونت را برای ما هنگام سفارش در بخش توضیحات قید کنید.

طراحی ویژه نیازمند هماهنگی و شامل هزینه 6۹ هراز تومانی میباشد و باید به تایید تیم طراحی پت پلاک برسد. برای هماهنگی با ایمیل یا صفحه اینستاگرام پت پلاک تماس بگیرید. 

تغییرات

هر گونه تغییر در سفارش شامل هزینه است. لطفا هنگام سفارش دقت و زمان کافی برای انجام سفارش خود داشته باشید.

حک روی پلاک های فلزی

تمام پلاکهای فلزی با آخرین تکنولوژی موجود در ایران بصورت دیجیتال بر روی پلاک ها حک میشوند.
در فرایند لیزر چند میکرون از فلز توسط لیزر بسیار قوی میسوزد و طرح را در فلز ماندگار میکند. در این فرایدند رنگی به کار نمیرود و تنها جای سوختگی فلز بر روی طرح مینشیند.
این رد سوختگی به مرور زمان تیرگی خود را تا 50 درصد از دست میدهد اما جای سوختگی و خراشیدگی لیزر تا ابد روی پلاک باقی میماند.
برای بازگرداند رنگ تیره میتوان از ماژیک یا هر پیگمنت تیره ای استفاده کرد و یا اگر علاقه به حفظ تیرگی دارید میتوانید از یک پوشش شفاف مثل لاک شفاف (برق ناخن) استفاده کنید.

یراق آلات و زنجیر

یراق آلات و زنجیر متناسب با نوع نگهداری و به دلیل حساس بودن به رطوبت و مواد شیمیایی هیچ ضمانتی را از جانب پت پلاک به عهده ندارند.

عودت و اشکالات

در صورت مغایرت سفارش و کالای دریافتی پت پلاک موظف به پس گرفتن کالا و یا تولید و ارسال مجدد به خریدار است. (کالا ها در صورتی که مورد استفاده قرار گرفته نشده باشند و حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل امکان مرجوعی را دارند.) در صورت تایید بروز اشتباه از پت پلاک هزینه ارسال پستی به عهده پت پلاک است.

درصورت درخواست عودت مبلغ کالا توسط خریدار پس از ارجاع کالا مبلغ به همان حسابی که خرید از آن صورت گرفته واریز میگیرد.