قوانین و شرایط سفارش

زمان تولید و ارسال

زمان تقریبی تحویل سفارشات حدود ۷ روز کاری می‌باشد.

بعد از تکمیل سفارش و پرداخت صورت حساب ۳ روز کاری زمان‌ برای طراحی و ساخت سپس سفارش بسته بندی و تحویل پست یا تیپاکس می‌شود. 

زمان تقریبی دو الى سه روز متناسب با سرعت پست یا تیپاکس در هر استان بسته به دست شما می‌رسد.

*در صورت بالا بودن تعداد سفارش ها شما در نوبت تولید قرار می گیرید و احتمال افزایش زمان ارسال تا دو روز نیز وجود دارد.

پس از تولید و بسته بندی سفارش تحویل پست یا تیپاکس می‌شود و شماره مرسوله برای شما بصورت پیامک ارسال میشود.شما میتوانید مرسوله را از سامانه رهگیری مرسولات پستی  ویا  صفحه تیپاکس پیگیری فرمایید.

پیگیری مرسولات پس از ارسال و دریافت کد رهگیری مرسوله به عهده خریدار میباشد.

ارسال های که از طریق تیپاکس انتخاب میشوند به صورت پس کرایه انجام میشود و هزینه ارسال توسط تیپاکس محاسبه و دریافت میشود.

هنگام تحویل برای پرداخت هزینه ارسال کارت بانکی همراه داشته باشید.

پلاکهای فلزی

تمام پلاکهای فلزی از جنس استیل ضد زنگ تولید میشوند.

پلاکهای نقره ای یک پارچه و پلاکهای طلایی برای استقامت و زیبایی بیشتر از دو تکه تشکیل میشوند.

طراحی

در صورت نیاز به مشاهده طرح پلاک قبل از تولید حداکثر تا 2 ساعت پس از سفارش با ایمیل به همکاران ما اطلاع دهید در غیر این صورت پلاک به صلاح دید طراحان ما طراحی و اجرا میشود و تغییرات بعدی در صورت امکان پذیر بودن شامل هزینه طراحی مجدد می باشد.(خدمات ارسال طرح فعلا رایگان ارائه می‌شود)

اگر قلم (فونت) خاصی برای نوشته خود مدنظر دارید لطفا فایل فونت را به همراه ایمیل برای همکاران ما ارسال فرمایید و یا میتوانید از فونتهای گوگل فونت، نام فونت را برای ما هنگام سفارش در بخش توضیحات قید کنید.

طراحی ویژه نیازمند هماهنگی و شامل هزینه 6۹ هراز تومانی میباشد و باید به تایید تیم طراحی پت پلاک برسد. برای هماهنگی با ایمیل یا صفحه اینستاگرام پت پلاک تماس بگیرید. 

تغییرات

هر گونه تغییر در سفارش شامل هزینه است. لطفا هنگام سفارش دقت و زمان کافی برای انجام سفارش خود داشته باشید.

حک روی پلاک های فلزی

تمام پلاکهای فلزی با آخرین تکنولوژی موجود در ایران بصورت دیجیتال بر روی پلاک حک می شوند.
در فرایند حک لیزر چند میکرون از فلز توسط لیزر بسیار قوی میسوزد و طرح را در فلز ماندگار میکند. در این فرایدند رنگی به کار نمیرود و تنها جای سوختگی طرح بر روی فلز می نشیند.
این رد سوختگی به مرور زمان تیرگی خود را تا 30 درصد از دست می دهد اما جای سوختگی و خراشیدگی لیزر تا ابد روی پلاک باقی میماند.

یراق آلات و زنجیر

یراق آلات و زنجیر متناسب با نوع نگهداری و به دلیل حساس بودن به رطوبت و مواد شیمیایی هیچ ضمانتی را از جانب پت پلاک به عهده ندارند.

عودت و اشکالات

در صورت مغایرت سفارش و کالای دریافتی پت پلاک موظف به پس گرفتن کالا و یا تولید و ارسال مجدد به خریدار است. (کالا ها در صورتی که مورد استفاده قرار گرفته نشده باشند و حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل امکان مرجوعی را دارند.) در صورت تایید بروز اشتباه از پت پلاک هزینه ارسال پستی به عهده پت پلاک است.

درصورت درخواست عودت مبلغ کالا توسط خریدار پس از ارجاع کالا مبلغ به همان حسابی که خرید از آن صورت گرفته واریز میگیرد.

امنیت پرداخت

در این فروشگاه امن ترین روش پرداخت یعنی کارت به کارت در نظر گرفته شده یعنی خریداران عزیز هیچ اطلاعاتی از حساب و کارت خود را در سایت ما و یا سایتهای پرداخت وارد نمی کنند.